top of page

על המותג
 

אינסטגרם.jpg

LUNALU היא חנות למוצרי תינוקות אקולוגיים. חנות שהפכה לקהילה המספקת מענה לאבות ואמהות שבוחרים בסגנון הורות מודע ומבקשים לדייק את הבחירות שלהם בכל הנוגע לחומרים המתקדמים והטבעיים ביותר בתחום האקולוגי והממוחזר, אבל גם לא רוצים להתפשר על אסתטיקה מוקפדת וסטייל.

אצלנו ניתן למצוא מגוון מותגים בינלאומיים מובילים, באיכות בלתי מתפשרת, ומבדים שיגרמו לך להתאהב הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הפונקציונליות: מנשאים של Stokke Limas של Didymos ושל Neko Sling. מוצרי החתלה רב פעמיים של המותג המוביל Hamac (בבלעדיות בישראל). צעצועי ביו-פלסטיק וצעצועים טבעיים לשלבי ההתפתחות השונים, ועוד.

כל הפריטים שתמצאו בחנות נבחרו על ידינו בקפידה, לאחר התנסות שלנו ושל לקוחותינו, והתייעצות עם אנשי מקצוע בתחום. מלוות אותנו יועצות מנשאים ופיזיותרפיסטיות התפתחותיות, על מנת שנוכל לספק לך את המוצר המדוייק ביותר, העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בקנייה של מוצרים אקולוגיים אנו עוזרים לשמור על כדור הארץ, לצמצם פסולת שאינה מתכלה, לתמוך בסחר הוגן, לעודד צרכנות נבונה ולשפר את איכות החיים של ילדינו בהווה ובעתיד. 

להיות חלק מהשינוי
 

אנחנו מאמינות שעל מנת לאמץ שינוי תפיסתי בתחום ההחתלה ולעבור את המהפך הכה מתבקש בין חיתולים חד פעמיים לחיתולי בד, עליך לחוות את התהליך כחוויה מעצימה, פרקטית ופשוטה.

לשם כך, יצרנו עבורך ערכת התנסות של חיתולי בד המאפשרת לקבל את החוויה הכוללת, מבלי להתחייב מראש. הערכה תגיע אליך עד הבית ותאפשר לך ולתינוקך ליהנות מחודש של החתלה על מנת לבחון את החיבור וההתאמה לצרכים שלך ולחיי היומיום.

חיתולי הבד של HAMAC נמכרים באופן בלעדי אצלנו ב-LUNALU ונחשבים לחיתול המוביל באירופה! רמת הגימור, איכות החומרים, השגרה הקלילה, הנוחות והעיצוב האופנתי, יהפכו את המעבר להחתלה בבד לקל,  מהנה וזורם.

כל המנשאים שאנחנו מציעות, בקטגוריית הנשיאה באתר, גם הם מהדהדים את תפיסת עולמנו לפיה לקרבה הפיזית בין ההורה לתינוק יש משמעויות עמוקות ביותר בבניית הקשר, האמון והביטחון בין השניים ובין התינוק לעולם. שימוש יומיומי במנשא הוא דרך חיים מבחינתנו ולכן בחרנו עבורך מנשאים מבדים טבעיים, יפים ומלאי סטייל, איכותיים, נוחים, מתכווננים ופזיולוגים כך שחווית הנשיאה שלך תהיה אידיאלית.

limas es.jpg

אנחנו סיאה פרמינגר ואלישבע ורטה כהן, חברות טובות, אמהות צעירות והבעלים של LUNALU.

נולדנו וגדלנו בכפר כליל שבצפון הארץ, בקהילה קטנה המקיימת אורח חיים אקולוגי וחיה את חייה תוך חיבור בין האדם, האדמה והטבע. הלידה של בנותינו הבכורות לוותה בידיעה שאנחנו הולכות להשתמש במוצרים טבעיים וידידותיים לסביבה וכי נשקיע מאמצים רבים בייצור מינימום פסולת.

היות ולא מצאנו מענה הולם בארץ, החלטנו לאתר מותגים רלוונטיים בעולם וללקט מכל אחד מהם את "מוצר הדגל" שלו, על מנת לספק לנו, ואחר כך גם ללקוחותינו, מענה מושלם בתחום המנשאים וחיתולי הבד.

היות ואנחנו הלקוחות הראשונות של המותגים שלנו, אנחנו כאן כדי לייעץ לך בכל שלב בתהליך. אנחנו מבינות את האתגרים והחסמים העומדים בפניך ויודעות לתת לך מענה לכל צורך ואתגר שמתעורר.

עלינו

allofus3b.jpg
bottom of page